kOREPETYCJE Z ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO

angielski tarchomin

KOREPETYCJE Z NIEMIECKIEGO

 

Język niemiecki fascynował mnie już od najmłodszych lat. Z zamiłowaniem uczyłam się niemieckiego w prywatnych szkołach językowych i zdobywałam certyfikaty potwierdzające moją wiedzę (min. Goethe-Zertifikat C1). W języku niemieckim urzekła mnie jego prostota. Oczywiście wielu uczniom wydaje się na początku , że jest to trudny język w mowie i piśmie, ale jest to tylko złudzenie , które mija wtedy, gdy solidnie opanujemy podstawy gramatyki. 

 

Język niemiecki coraz częściej jest wymieniany jako ten drugi język zaraz po języku angielskim, który należałoby opanować aby zdobyć dobre stopnie na uczelni czy uzyskać lepszą pracę. Jest to język naszego sąsiada z którym mamy wiele współnych biznesów - dlatego coraz więcej osób zdaje sobie sprawę , że warto uczyć się tego języka i z roku na rok odnotowuję coraz więcej zapytań o korepetycje z niemieckiego. 

Z przyjemnością pomogę Państwu w nauce języka niemieckiego od podstaw (różne poziomy). Przygotuję Państwa także do różnego rodzaju egzaminów. Udzielam również korepetycji z niemieckiego w celu uzyskania certyfikatu, lepszej pracy, wyjazdu zagranicznego czy zwiększenia umiejętności konwersacji.

Tak jak w przypadku korepetycji z angielskiego - oczywiście zapewniam wszystkie niezbędne materiały , indywidualnie traktuję każdego ucznia, szczegółowo dobierając odpowiedni poziom i sposób nauki języka.

Na korepetycje z niemieckiego zapraszam osoby z okolic : Warszawa Tarchomin i Nowodwory. Możliwy dojazd do ucznia.

000webhost logo